Ana Sayfa
Zeyland AVM
Termal Turizm
Mağazalar
Sinema
BİM Market
Tekzen
Haberler
Ulaşım Haritası
Etkinlikler
Mağazalardaki Kampanyalar
İletişim
  E-Mail adresinizi bırakarak
Etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.
   
 
 
 
Zeyland AVM
 
 

BÖLGENİN İLK VE TEK ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE

MERKEZİ  ZEYLAND 

   

          23 Şubat 2008 tarihinde Afyonkarahisar`ın İlk ve Tek Alışveriş , Eğlence ve Yaşam merkezi, bünyesinde Afyon ve çevre illere hizmet veren yörenin ilk Ev ve Yapı marketi Tekzen, B.İ.M , 5 salonlu modern Zeyland Cinens sineması, Petrol Ofisi, Burger King, Fast-Food alanları ve ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak markalar ile birlikte kapılarını açmıştır.

 400 araçlık otoparka sahip olan Zeyland AVM,  Türkiye’nin bir kanal gibi günlük ortalama 40000 araç geçen yolu üzerinde, Doğudan Batıya , özellikle yaz aylarında seyahat eden ve kış aylarında Türkiye’nin eşsiz Termal otellerinde dinlenmeye gelen milyonlarca kişinin uğrak bir noktasındadır.

 Afyonkarahisar’ın ilk alışveriş ve eğlence merkezi olmasından dolayı öncelikli hedef kitle yöre halkıdır.Ziyaretçilerin alışveriş dışındaki sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamayı da misyon edinen Zeyland AVM , çeşitli organizasyonlarla toplum bilincini artırarak Afyonkarahisar’da adeta yaşamın moda ve kültür-eğlence rehberi olmaktadır.

 Zeyland Alışveriş ve Eğlence Merkezi, ikinci hedef kitlesi olan ve senenin 7 ayı boyunca seyahat eden tatilcilerin yemek,benzin,ev malzemeleri ve tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet vermektedir.

 Zeyland Alışveriş ve Eğlence   Merkezinin değeri Afyonkarahisar’ın Turizm ve Termal yatırım teşvik bölgesi içinde bulunması ile mevcut ve yapılacak dev otellere yakınlığından dolayı oldukça önem kazanmıştır.

 Zeyland avm projesi konumu ve konsepti itibariyle bir  alışveriş merkezi olmanın çok ötesinde bir yaşam ve konaklama merkezi olarak hizmeti misyon edinmiştir. . .

   
   
Zeyland © 2007 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Grimor